Lektorka, koučka

Gabriela Vicianová

Gabika je certifikovaná koučka ICF a lektorka v oblasti vzdelávania zameraného na manažérske, komunikačné a obchodné zručnosti. Má prax v oblasti vzdelávania v bankovom sektore, výrobných i nevýrobných spoločnostiach, kde nastavovala procesy vzdelávania pre riadiacich pracovníkov na rôznych úrovniach riadenia. V ostatnom období pracovala ako manažérka vzdelávania a koučka pre manažérov a obchodníkov.

Pôsobí ako lektorka hlavne pre témy zamerané na komunikáciu, riadenie ľudí a motiváciu, predajné zručnosti, rozpoznávanie a riadenie rôznych typov osobnosti, time manažment a teambuilding.

Ako vyštudovaná chemička začínala plánovaním výroby a plánovaním expedície v Porfix – Pórobetón v Zemianskych Kostoľanoch. Výrobnú oblasť neskôr zamenila za bankový sektor, ale ako lektorka neustále pôsobí najmä vo výrobných firmách.

Čo o nej neviete?

Gabika rada športuje. V lete veľa behá a miluje in-line. V zime ju nájdete najčastejšie v našich veľhorách, kde in-line vymení za skialp. Večer určite nechýba v dobrom welnesse.

EVENTIVE.SK

Máte záujem o naše služby?