Čo robíme

Vyberte si s nami svoj prvý krok

Leadership 2.0
Zistiť viac
Rozvoj jednotlivcov
Zistiť viac
Rozvoj tímov
Zistiť viac
Well being kouč
Zistiť viac
Neziskové organizácie
Zistiť viac
Naše „topky“
Zistiť viac

Leadership 2.0

Kompletný program pre lídrov. Zažite s nami 5 dní plných energie, aktivít a diskusií.

Zistiť viac

Rozvoj jednotlivcov

Zažite individuálny koučing, mentoring alebo otvorené tréningy na rôzne témy. Spoznajte samého seba cez psychometrické nástroje Lumina Learning. Rozvíjajte vaše osobné kvality a naučte sa pracovať s vlastnými zdrojmi (v oblastiach emočnej inteligencie, obchodných zručností, komunikácie, osobnej efektivity a i.)

Koučujeme (aj) naboso a v prírode.

Rozvoj tímov

Budujeme efektívne tímy, zlepšujeme komunikáciu v tíme, naučíme ako dávať a prijímať spätnú väzbu. Ponúkame unikátne workshopy s využitím LEGO SERIOUS PLAY metódy alebo Lumina Learning psychometrie.

Well-being kouč

Nielen psychická ale aj fyzická pohoda na pracovisku je dôležitá. V zmysle „Kalokagathia“ (harmonická vyváženosť telesnej a duševnej krásy) sa staráme o fyzické zdravie vašich ľudí. Vložte sa do rúk našej well-being koučky, fyzioterapeutky, SM systém inštruktorky, ktorá s vami nielen zacvičí, ale spraví aj dôkladnú ergonomickú analýzu na pracovisku.

Čo je SM systém?

SM systém (Stabilizačný a mobilizačný systém) predstavuje súbor účinných cvikov, ktorý cez mobilizáciu svalov vedie k správnemu držaniu tela. Pomáha pri bolestiach chrbta (chronické, akútne), napomáha k vytvoreniu si optimálneho stereotypu chôdze ako aj pri problémoch s platničkami.

SM systém vytvoril a rozvíja český lekár MUDr. Richard Smíšek.

Oficiálny web: http://www.spiralstabilization.com/cz/

SM skupinové cvičenie: 30 – 60 min (prípadne podľa potrieb)

SM skupinové cvičenie predstavuje pravidelné cvičenie s SM inštruktorom priamo na pracovisku. Pri cvičení sa kouč zameriava na optimálne držania tela, na nácvik správnej chôdze za účelom odstránenia rôznych bolestí chrbta ako aj ich prevenciu.

SM workshopy

V prípade záujmu zabezpečujeme 1 – 2 dňové workshopy, ktorých cieľom je predstaviť SM systém a zoznámiť sa s jednotlivými cvikmi.

Trvanie: 10 min – 15 min

Masáž šije a chrbta na stoličke je praktická metóda uvoľnenia napätia spojeného so sedavým zamestnaním a s každodennými aktivitami.

Realizuje sa na špeciálnej masérskej stoličke priamo na pracovisku.

Trvanie: cca 5 – 10 min

Kineziotaping je doplnková terapia vhodná pri zdravotných problémoch spojených s výkonom pracovných činností,  napr. karpálny tunel, tenisový lakeť, bolesti chrbtice v krčnej a driekovej oblasti.

Pri našej návšteve pozrieme aj Vaše pracovné prostredie. Zhodnotíme, či vytvára optimálne podmienky pre prácu Vašich zamestnancov a zároveň minimalizuje negatívny dopad na ich zdravie. Ergonomické pracovné prostredie prispieva k zvýšeniu efektívnosti na pracovisku.

Neziskovky a kultúrny sektor

Ako byť spoločensky zodpovedný nielen na Vianoce a počas krízy? Toto je Nikolina srdcovka. Svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti neziskoviek a kultúry zdieľa formou konzultácií nielen s pracovníkmi v neziskovkách, ale tiež so zástupcami biznis sektora, aby tieto dva svety prepojila a vyústili napríklad v užitočných projektoch pre komunitu.

Naše “topky“

Toto sú vaše najobľúbenejšie témy otvorených tréningov:

Event management v praxi
Profesionálna asistentka
Projektový management pre neprojektových ľudí

EVENTIVE.SK

Máte záujem o naše služby?

kontaktujte nás