Čo robíme

Vyberte si s nami svoj prvý krok

Leadership 2.0
Rozvoj jednotlivcov
Rozvoj tímov
Well being kouč
Neziskové organizácie
Naše „topky“

Leadership 2.0

Kompletný program pre lídrov. Zažite s nami 5 dní plných energie, aktivít a diskusií.

Rozvoj jednotlivcov

Zažite individuálny koučing, mentoring alebo otvorené tréningy na rôzne témy. Spoznajte samého seba cez psychometrické nástroje Lumina Learning. Rozvíjajte vaše osobné kvality a naučte sa pracovať s vlastnými zdrojmi (v oblastiach emočnej inteligencie, obchodných zručností, komunikácie, osobnej efektivity a i.)

Koučujeme (aj) naboso a v prírode.

Rozvoj tímov

Budujeme efektívne tímy, zlepšujeme komunikáciu v tíme, naučíme ako dávať a prijímať spätnú väzbu. Ponúkame unikátne workshopy s využitím LEGO SERIOUS PLAY metódy alebo Lumina Learning psychometrie.

Well-being kouč

Nielen psychická ale aj fyzická pohoda na pracovisku je dôležitá. V zmysle „Kalokagathia“ (harmonická vyváženosť telesnej a duševnej krásy) sa staráme o fyzické zdravie vašich ľudí. Vložte sa do rúk našej well-being koučky, fyzioterapeutky, SM systém inštruktorky, ktorá s vami nielen zacvičí, ale spraví aj dôkladnú ergonomickú analýzu na pracovisku.

Čo je SM systém?

SM systém (Stabilizačný a mobilizačný systém) predstavuje súbor účinných cvikov, ktorý cez mobilizáciu svalov vedie k správnemu držaniu tela. Pomáha pri bolestiach chrbta (chronické, akútne), napomáha k vytvoreniu si optimálneho stereotypu chôdze ako aj pri problémoch s platničkami.

SM systém vytvoril a rozvíja český lekár MUDr. Richard Smíšek.

Oficiálny web: http://www.spiralstabilization.com/cz/

SM skupinové cvičenie: 30 – 60 min (prípadne podľa potrieb)

SM skupinové cvičenie predstavuje pravidelné cvičenie s SM inštruktorom priamo na pracovisku. Pri cvičení sa kouč zameriava na optimálne držania tela, na nácvik správnej chôdze za účelom odstránenia rôznych bolestí chrbta ako aj ich prevenciu.

SM workshopy

V prípade záujmu zabezpečujeme 1 – 2 dňové workshopy, ktorých cieľom je predstaviť SM systém a zoznámiť sa s jednotlivými cvikmi.

Trvanie: 10 min – 15 min

Masáž šije a chrbta na stoličke je praktická metóda uvoľnenia napätia spojeného so sedavým zamestnaním a s každodennými aktivitami.

Realizuje sa na špeciálnej masérskej stoličke priamo na pracovisku.

Trvanie: cca 5 – 10 min

Kineziotaping je doplnková terapia vhodná pri zdravotných problémoch spojených s výkonom pracovných činností,  napr. karpálny tunel, tenisový lakeť, bolesti chrbtice v krčnej a driekovej oblasti.

Pri našej návšteve pozrieme aj Vaše pracovné prostredie. Zhodnotíme, či vytvára optimálne podmienky pre prácu Vašich zamestnancov a zároveň minimalizuje negatívny dopad na ich zdravie. Ergonomické pracovné prostredie prispieva k zvýšeniu efektívnosti na pracovisku.

Neziskovky a kultúrny sektor

Ako byť spoločensky zodpovedný nielen na Vianoce a počas krízy? Toto je Nikolina srdcovka. Svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti neziskoviek a kultúry zdieľa formou konzultácií nielen s pracovníkmi v neziskovkách, ale tiež so zástupcami biznis sektora, aby tieto dva svety prepojila a vyústili napríklad v užitočných projektoch pre komunitu.

Naše “topky“

Toto sú vaše najobľúbenejšie témy otvorených tréningov:

EVENTIVE.SK

Máte záujem o naše služby?